A Pound of Flesh - Reservedeler for tatoverings-, PMU- og piercing Flat Face - Fitzpatrick-tone 2
På lager
- Add To Wish List
- Lag ny ønskeliste
Fortsett å øve på piercing, PMU eller tatovering av hovedtrekkene i ansiktet med reservedelene til A Pound of Flesh Flat Face.
Beskrivelse
Fortsett å øve på piercing, PMU eller tatovering av hovedtrekkene i ansiktet med reservedelene til A Pound of Flesh Flat Face.
Hvert innsatsstykke kan enkelt settes inn og tas ut, slik at du kan konsentrere deg om det du jobber med - enten det er å perfeksjonere leppeblush, jobbe trygt med eyeliner og vippelinjer, eller å øve på piercing av lepper, nese, ører eller øyenbryn.
Laget av silikon- og gummibaserte materialer for en virkelig realistisk følelse.
Reservedelene inkluderer:
- 1x lepper
- 1x øyenbryn
- 1x venstre øye
- 1x høyre øye
Hovedfunksjoner:
- Fitzpatrick-tone 2
- Passer til PMU, tatoverings- og piercingøvelser på lepper, bryn og øyne
- Realistisk silikon- og gummibasert konstruksjon
- Produsert i USA
Mer informasjon
| Key Features |
Hovedfunksjoner:
|
|---|
Levering
Alle bestillinger betalt for før Kl 16:00 blir sendt samme dag (på en arbeidsdag) via tjenesten du har bedt om.
De gjeldende frakt varierer med størrelsen og vekten på din bestilling, og starter fra kun Kr 159 med UPS. Neste virkedag leveranser er også tilgjengelig i enkelte områder
Garanti
Vennligst klikk her å se på garantiinformasjonen.