NY

Eske med 20 EZ Revolution Cartridges Medium Taper - Round Shader

20-EZ-RSMT
Fra: kr 220,00 kr 176,00
  • Add To Wish List
  • Lag ny ønskeliste

EZ Revolution-patronene er utformet for å gi jevn og konsistent blekkflyt, noe som bidrar til å minimere traumer på huden.

Les hele beskrivelsen
Beskrivelse

EZ Revolution-patronene er utformet for å gi jevn og konsistent blekkflyt, noe som bidrar til å minimere traumer på huden.

Hver patron er utviklet for økt sikkerhet og presisjon, og har en sikkerhetsmembran som forhindrer tilbakestrømning, et gjennomsiktig hus og en lilla hette for bedre synlighet av blekkstrømmen, samt en buet spiss med glatte kanter for bedre kontroll.

I tillegg er nålene laget av medisinsk rustfritt stål (304) for å sikre presisjon, og de er 100 % EO-gass-steriliserte og individuelt pakket for optimal hygiene.

Velg den konfigurasjonen, nålestørrelsen og diameteren du ønsker.

Hovedfunksjoner:

  • Konfigurasjon: Round Shader
  • Konisk lengde: Medium
  • Eske med 20 stk.
  • 100 % EO-gass-sterilisert
  • Individuelt pakket
  • 304 medisinsk rustfritt stål
Levering

Alle bestillinger betalt for før Kl 16:00 blir sendt samme dag (på en arbeidsdag) via tjenesten du har bedt om.

De gjeldende frakt varierer med størrelsen og vekten på din bestilling, og starter fra kun Kr 159 med UPS. Neste virkedag leveranser er også tilgjengelig i enkelte områder

Garanti

Vennligst klikk her å se på garantiinformasjonen.

Write Your Own Review
Du omtaler: Eske med 20 EZ Revolution Cartridges Medium Taper - Round Shader
loader

check-circle You submitted your review for moderation.

Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA – Googles personvernregler og vilkår for bruk gjelder.

Hei. Trenger du hjelp?