Tiger Spit Glide 200 ml
Tiger Spit er en beroligende tatoveringssalve som er skapt for å forhindre hudirritasjon ved flere timer i stolen!
Denne spesialformulerte salven beroliger huden og reduserer rødhet og hevelse. Dette gjør tatoveringsprosessen mer behagelig for både kunstner og kunde! Tiger Spit har en tropisk lukt av kokos og mango. Den forhindrer irritasjon og betennelse samtidig som den hjelper nålen til å bevege seg lett over huden uten å fjerne sjablonger eller tette til nålene.
Tiger Spit er laget med veganske, cruelty-fri og økologiske ingredienser. Den er klinisk testet og har en ikke-oljete formel.
Hovedfunksjoner:
- Volum: 200 ml
- Vegansk og ikke testet på dyr
- Produsert i Italia
Alle bestillinger betalt for før Kl 16:00 blir sendt samme dag (på en arbeidsdag) via tjenesten du har bedt om.
De gjeldende frakt varierer med størrelsen og vekten på din bestilling, og starter fra kun Kr 159 med UPS. Neste virkedag leveranser er også tilgjengelig i enkelte områder
Vennligst klikk her å se på garantiinformasjonen.


